Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykonane prace na filmach wideo. Prezentacje montażu, działania napędów, mechanizmów harmonijkowych do bram, realizacja bram przesuwnych, uchylnych.

Bramy przesuwne samonośne. Są to bramy, które w Polskich warunkach sprawdzają się najlepiej.
Zalety takich bram to przed wszystkim niewielka ilość zajmowanego miejsca zaraz za wjazdem na posesje co w praktyce oznacza możliwość zaparkowania auta tuż za bramą, brak konieczności odśnieżania sporej części działki - wystarczy odśnieżyć tylko pas po którym brama się porusza, mało awaryjna, mniej skomplikowana instalacja elektryczna niż przy bramach uchylnych.
Wady takich bram to przed wszystkim konieczność posiadania działki, na której będzie możliwość przesunięcia bramy wraz z ogonem np. dla bramy 4 mb potrzebne jest około 6 mb w kierunku otwarcia bramy tak, aby schować bramę wraz z przeciwwagą tzw. ogonem bramy. Teren musi być płaski lub zniwelowany do poziomu bramy tak, aby brama mogła swobodnie poruszać się na całej długości. Konieczność wykonania solidnej ławy fundamentowej do zakotwienia bramy.

  1. Przykłady wykonania i montażu, wraz z automatyką - bram przesuwnych:
    • Brama przesuwna wykonana w formie listew poziomych (żaluzjowej) otwierana automatycznie za pomocą bezszczotkowego napędu Roger Brushles. Prędkość otwierania bramy dochodzi nawet do 26,5 m na minutę.


    • Brama przesuwna wykonana w formie listew poziomych (żaluzjowej) otwierana automatycznie za pomocą napędu Ditec NEOS 600. Brama ocynkowana, malowana proszkowo.


    • Brama przesuwna wykonana w formie kutej otwierana automatycznie za pomocą napędu Ditec NEOS, malowana proszkowo.
Go to top
Template by JoomlaShine